Niektóre z treści na tej stronie mogą być sponsorowane i służyć celom reklamowym. Recenzje niektórych produktów mogą opierać się na informacjach dostarczonych przez producenta i zawierać fikcyjne nazwy w celach promocyjnych. 

Nie możemy zagwarantować dokładności, kompletności ani wiarygodności opublikowanego materiału, który może pochodzić z różnych źródeł zewnętrznych, takich jak strony producenta, recenzje na Amazonie, fora dyskusyjne, portale społecznościowe itp. oraz nie ponosimy odpowiedzialności za szkody wynikłe z korzystania z tych informacji. Nie ponosimy również odpowiedzialności za szkody, jakie mogą wyniknąć z nieprawidłowego użytkowania zamieszczonych treści lub produktów. 

Chcielibyśmy podkreślić, że nasza strona nie zajmuje się pobieraniem płatności ani wysyłką jakichkolwiek produktów, a my nie mamy żadnego wpływu na procesy związane z produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów. Wszelkie pytania i wątpliwości należy kierować bezpośrednio do producenta lub dystrybutora produktów. 

Nasza strona nie reprezentuje żadnej firmy produkcyjnej wymienionego produktu, a podawane na niej hiperłącza nie oznaczają, że zatwierdzamy lub dzielimy się odpowiedzialnością za treści zamieszczone na powiązanych stronach. 

Zawsze zalecamy skonsultowanie się z lekarzem przed zażyciem jakiegokolwiek produktu. Pamiętaj, że nie zastępujemy relacji między pacjentem a lekarzem ani nie udzielamy porad medycznych. Wszelkie decyzje dotyczące zdrowia należy podejmować po konsultacji z lekarzem lub specjalistą.