Zawarte na stronie olimpiadawiedzyozywieniu.pl informacje służą jedynie celom informacyjnym, a ich treść może zostać zmieniona lub usunięta w dowolnym momencie. W żadnym wypadku nie stanowią one diagnozy ani recepty na leczenie. W celu uzyskania właściwej diagnozy i leczenia, zawsze należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym lub specjalistą. 

Zachęcamy do zasięgania porady medycznej w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących stosowania suplementów, leków lub urządzeń medycznych. Wskazówki zawarte na stronie są wynikiem starannych badań źródeł, jednak nie można zagwarantować ich poprawności i wolności od błędów. 

Właściciel strony, wydawca i autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikające z niewłaściwego stosowania zawartych na stronie informacji. Przypominamy, że informacje zamieszczone na stronie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują właściwej relacji między pacjentem a lekarzem. W celu uzyskania pełnej i dokładnej diagnozy oraz leczenia, zawsze należy skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą.